wtorek, 18 września 2012

Raport Uprowadzenia Smoleńskiego. Fragmenty

 Przedstawiam odtajnione fragmenty raportu dotyczącego " katastrofy Smoleńskiej " w którym udowadniam że nie było żadnej katastrofy czy zamachu . Prezydent Polski Lech Kaczyński i pierwsza dama, ŻYJĄ i  zostali uprowadzeni  10 kwietnia 2010 r przez sowieckie spec comando !!! 

Kryptonim raportu - " Oni Żyją " 

1) Hipoteza . Na kilkanaście dni przed wylotem, samolot TU-154 jest remontowany przez Rosjan. W czasie przeglądu samolotu, prawdopodobnie wywiad wojskowy GRU montuje na pokładzie 2 agentów. Agentami są dwa karły. Udało mi się ustalić ich nazwiska. Byli to Iwan Kurduplec . ( 49cm wzrostu) Jura Pokurczow , ( wyższy, około 52 cm ) z łatwością udaje im się ukryć w specjalnie skonstruowanych schowkach. Iwan zaszywa się w jednym z foteli ostatniego rzędu , Jura w luku bagażowym. ( należy dodać że obaj agenci krótko po wydarzeniach ze Smoleńska zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach ) Jeszcze na kilka dni przed wylotem TU-tki inni agenci GRU dokonują inspekcji samolotu , robią to pod pozorem naprawy drobnych usterek, a rzeczywistym powodem jest doniesienie kanapek, i sprzętu ( spadochrony , gaz usypiający, broń itd ) .
Podczas lotu do Smoleńska pierwszy atakuje Jura ( należy domniemać że jest to około 20 minut przed zderzeniem ) wypuszcza gaz usypiający (1) który obezwładnia całą załogę i pasażerów, prezydencka para zostaje wtedy ubrana w spadochrony a samolot przy użyciu autopilota ( 2 ) zostaje skierowany na tor kolizyjny z ziemią. Na kilka minut przed zderzeniem agenci wraz z parą prezydencką wyskakują z samolotu. Lądują na polance oddalonej 4 kilometry od lotniska zostają przejęci przez ekipę spec komanda. Po rozbiciu maszyny na miejsce kat. udają się inni agenci i podrzucają dwa ciała ( prezydenta. i 1 damy ) ( 3) . W tym czasie prawdziwa para prezydencka zostaje przewożona do tajnego więzienia, ( 4 ) gdzie są przesłuchiwani i przygotowywani do przyszłego zadania. ( ps. w nawiasach pod ważniejszymi zdarzeniami podaję numery do odnośników gdzie tłumaczę bardziej szczegółowo)

A jakie to zadanie ?
2) Oto moja hipoteza. Dlaczego ? 

Za kilka miesięcy w Polsce wybuchnie kryzys finansów publicznych ( długi rosną, plus afera Amber Gold, walka wewnątrz PO ) do tego wyjdzie na jaw nowa afera gospodarcza z udziałem kilku ministrów PO i PSL . Rząd Donalda T. traci poparcie,rozpada się koalicja i rozpisane zostają nowe wybory. Wybory do parlamentu wygra PIS a premierem zostanie Jarosław K. Po kilku miesiącach sprawowania nowy premier zostaje zaproszony przez Putina do Moskwy . Ma to być wizyta pojednania i braterstwa. Premier leci do Moskwy ,tam w hotelu rosyjscy agenci podmieniają premiera , JAROSŁAWA zastępują LECHEM. ( 5) I o to właśnie chodziło w całej tej "katastrofie" Smoleńskiej , żeby zainstalować w Polsce swojego premiera, bo przecież prawdziwy Lech K. czyli podmieniony Jarosław będzie na lekach psychotropowych i zostanie ubezwłasnowolniony. Mało tego , to ruscy przetrzymują jego małżonkę i grożą że zostanie zgładzona wraz z bratem, gdy Jarosław a faktycznie Lech K. odmówi wykonywania poleceń. . Nowy premier zostaje bezsilny i jest sterowany z Moskwy. W Polsce przerwane zostają prace nad reformami, licencje na gaz łupkowy dostają firmy Rosyjskie, a inne strategiczne projekty zostają wstrzymane !
 Moje zalecenia .
1)Polskie służby specjalne w trybie pilnym powinny przeszukać kwadrat - Ekaterinburg , Cheljabińsk , Samara, Nizhnekamsk ze szczególnym uwzględnieniem fabryki akordeonów w mieście Ufa ! Mam podejrzenia że fabryka akordeonów jest przykrywką, a faktycznie znajduje się tam tajna baza wypadowa, centrala, Szkolenie Sowieckiej Agentury Karłowatej ( SSAK ) i więzienie w jakim przetrzymują naszą Parę Prezydencką !
2) Należy profilaktycznie oznakować przyszłego Premiera Jarosława K. Proponuję montaż nadajnika GPS plus dwa dodatkowe znaki, tatuaż w niewidocznym miejscu i specjalne hasło dyktowane podczas hipnozy. Dla większego bezpieczeństwa kategorycznie odradzam wyjazdy do Rosji !!
Rozjaśnienia .
1) chodzi o ten sam gaz jakiego użyto w Moskwie podczas akcji odbicia zakładników z teatru na Dubrowce
2) samolot bez wątpienia został skierowany na tor kolizyjny z ziemią , świadczy o tym nie wyłączony autopilot.
Wszystkie rozmowy pilotów rzekomo nagrane w czarnej skrzynce zostały zmontowane z wcześniejszych podsłuchów jakie były w samolocie .
3) Udało mi się ustalić że na poł roku przed zamachem nieznany rosyjski reżyser szukał sobowtórów Polskiej pary prezydenckiej . Z osób jakie się zgłosiły wyłoniono dwóch mężczyzn i dwie kobiety . Jedna para była główną a druga zapasową . Wszyscy ci ludzie zaginęli w niewyjaśnionych okolicznościach .
4) Para prezydencka żyje. Lech K. poddawany jest specjalnym metodom zabiegowym, mającym na celu uformowanie Jego osobowość do konsystencji Jarosława K. Metoda ta nazywa się psychotropowo - halucynogenno - hipnotyczne - indoktrynacje ( w skrócie , PHHI )
5) Całą akcją dowodzi Putin . Główne cele : instalacja w Polsce premiera sterowanego telepatycznie z Moskwy ; przejęcie kontroli nad gazem łupkowym ; przejęcie kontroli nad resztkami Polskiego przemysłu ; podpisywanie szeregu niekorzystnych umów, między innymi zamiana elektrociepłowni Bełchatów na fabrykę Matrioszek ... itd

Raport napisałem sam po wielomiesięcznym śledztwie, dogłębnych analizach materiału dowodowego, rozmowach ze świadkami i kilku wizytach w Rosji. Bardziej szczegółowe tezy raportu utajniam, ponieważ mogą zdradzić moje metody poznawcze i śledcze. W związku z prawdami jakie ujawniłem obawiam się również o swoje życie i informuję że nie zamierzam popełnić samobójstwa .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz